Veebilehtede tegemine wordpressile

Miks just Wordpress? Põhjuseid on mitmeid. Esiteks WP on väga kergesti ning hallatav sisuhaldussüsteem. See tähendab, et veebilehele sisu lisamine, kustutamine, lehekülgede loomine on kiiresti õpitav – igaühel. Ning veebilehte saab hallata igast arvutist, millel internetiühendus.  Samas on Wordpress suure kasutajaskonnaga, alati ajaga kaasas käiv ja edasiarenev.

Kaasaegsete veebilehtede tegemine

Kaasaegsete veebilehtede tegemine tähendab seda, et meie valmistatud veebilehed töötavad korrektselt erinevates veebilehitsejates ja mugavalt nii lauaarvutis, tahvelarvutis, kui ka nutitelefonis. Kuna tänapäeval on sotsiaalmeediate kasutajate hulk aina kasvav, siis soovi korral ühendame veebilehe sotsiaalmeedia kanalitega, mida kasutada soovitakse ja sünkroonime veebilehe uudised ja postitused, mida sotsiaalmeedias jagada soovitakse.
  • Reageeriva veebidisainiga, ehk nutiseadme sõbralik
  • Usaldusväärsust tekitav välimus
  • Sotsiaalmeediatega ühendamine
  • Woocommerce e-poe võimalus
  • Mitmekeelsus
  • Hinnapäringuvormid, pildigaleriid, video galeriid
  • Reklaamsüsteemid, sotsiaalmeedia süsteemid
  • Piiramatult erinevate õigustega kasutajaid

Kõrge investeeringutasuvusega veebilehtede tegemine

Veebilehtede tegemine koos eduka turunduse ja nutika turundusstrateegiaga, annab tulemuseks kõrge investeeringutasuvuse. Nimelt, kui omada nn visiitkaart kodulehte. (Koduleht, mis ei näe usaldusväärne välja, millel puudub vajaminev informatsioon, mis ei tule kergesti otsingutulemustes välja) annab Teile madala investeeringutasuvuse.
Samas meie pakutav veebilehtede tegemine, annab Teile terviklahenduse. See tähendab seda, et koduleht on üles ehitatud kasutajamugavust silmas pidades ja töötab mugavalt igast nutiseadmest. Samas veebilehe disain saab olema korrektne ja silmale meeldiv. Vajadusel kodulehe sisutekstid ja pildid loome ise, vastavalt kliendi tegevusalale. Soovi korral, loome müügile suunatud sisutekstid, mis panevad rohkem külastajaid tegutsema, teilt ostma või teile hinnapäringuid saatma. Tagatipuks teeme terve lahenduse otsingumootorisõbralikuks ja mis veel parem: Toome otsingumootorite pealehel välja nii, et rohkem külastajaid klikib Teie veebilehele.

Soovid veebilehtede tegemise kohta lisainfot? Või saada oma hinnapäring.